O nás

O NÁS

 
Vážení a milí zákazníci,
 
od roku 1995 nabízíme pobyty v České republice a na Slovensku. Na Slovensko jezdíme každoročně (na jaře a na podzim) autokarem, za tyto roky jsme si získali stálé klienty, kteří se opakovaně hlásí na zájezdy do Podhájské, Velkého Mederu (penzion, hotel) nebo do maďarského Bükfürdö.
 
Pobytové zájezdy vlastní dopravou nabízíme nejen v blízkosti slovenských termálních lázní Velký Meder, Pohájská, Bešeňová, Dunajská streda a Dudince, ale i v oblasti Nízkých a Vysokých Tater: Jasná, Liptovský Ján, Tatranská Lomnice. V tuzemsku máme v nabídce Moravu, Krkonoše, Šumavu a jižní Čech (především okolí Lipna).
 
Těm, kteří chtějí strávit dovolenou v zahraničí, můžeme nabídnout, jak pobytové, tak poznávací zájezdy prostřednictvím celé řady specializovaných kanceláří, které autorizovaně zastupujeme, např. Alexandria, Exim tours, Neckermann, Blue Style, Inex, Čedok, Fischer a Nev Dama, Firo tour, Vítkovice tours, Viamare a VTT, Hungariatour, Atis, Kovotour, Ancora, Mayer Crocus, Czechholidays, Andante, Diana, Dezka, Nean tour...
 
NAŠE DALŠÍ NABÍDKA
 
  • zajištění jízdenek REGIOJET
  • parkování u letiště v Praze Go parking
  • cestovní pojištění
Vytvářím objednávku...