Jak rezervovat

JAK REZERVOVAT

 

Jak rezervovat?

Pokud jste si vybrali některý z našich zájezdů, můžete ho nezávazně rezervovat. Vyberte si příslušnou ubytovací jednotku a termín zájezdu. Následně klikněte na položku "cena". 

Otevře se Vám první krok rezervace – Údaje o cestujících: 

1. Vyplňte údaje podle tabulky - údaje o Vás a spolucestujících, případně Vaše zvláštní požadavky do tabulky
2. Klikněte na tlačítko "Pokračovat v rezervaci


Při správném vyplnění předchozího formuláře se Vám otevře druhý krok rezervace - Informace o zájezdu: 
1. Pečlivě zkontrolujte údaje v kalkulačce, případně doplňte služby (pojištění, svozy na letiště apod.). 
2. Klikněte na tlačítko "Odeslat k rezervaci". 

Po odeslání Vám na uvedenou e-mailovou adresu přijde e-mail s potvrzením rezervace. Následně Vás kontaktuje náš pracovník. 

 

Co se stane po odeslání rezervace?

1. Po odeslání nezávazné rezervace dojde k předání Vašeho požadavku pracovníkovi rezervačního oddělení, který následně ověří, zda je Vámi vybraný zájezd volný či nikoli. Při úspěšné rezervaci Vám bude po předchozí domluvě e-mailem, faxem nebo poštou zaslána cestovní smlouva s údaji o trvání rezervace a pokyny k platbě. Pokud Vámi vybraný zájezd již nebude k dispozici, pracovník rezervačního oddělení Vás kontaktuje ohledně dalšího postupu. 


2. Řádně vyplněnou a podepsanou cestovní smlouvu je nutné zaslat zpět oskenovanou e-mailem, faxem nebo poštou a provést platbu dle pokynů našeho pracovníka a to nejpozději do doby vypršení rezervace. 

3. Po obdržení podepsané cestovní smlouvy a platby Vám bude naší CK zaslána potvrzená cestovní smlouva. Pokyny na cestu jsou klientům standardně zasílány e-mailem, popřípadě poštou týden před odjezdem.

Vytvářím objednávku...