Termální lázně Slovensko, termální koupaliště, termály Slovensko

ID: 798216

Termín: 24.10. (So) - 27.10. (Út) 2020

Délka pobytu: 4 dny, 3 noci

Doprava: Autobus

Strava: Polopenze

Cena: 6 990 Kč

Poloha

Poznejte léčivou sílu severního Slovinska – lázní Moravské Toplice. Zdejší prameny byly objeveny v 50. letech minulého století čirou náhodou při hledání ropy. Místo ropy z pokusných vrtů vytryskla z hloubky 1.500 m horká voda, která dala vzniknout dnešnímu modernímu lázeňskému komplexu.

Program

1. den

odjezd v 0,15 hod. z Prahy přes Tábor a České Budějovice, ráno příjezd do Slovinska, první zastávka bude u jezera Bukovniško, kde se nachází kromě léčivého pramene sv. Vida i 26 silných energetických míst, která slouží na obnovu vitální energie. Následuje zastávka Lendava– rozhledna, ze které je možno za příznivého počasí dohlédnout na území čtyř států. Poté zastávka v Martjance – kostel sv. Martina, který patří mezi nejstarší gotické stavby ve Slovinsku (hlavní oltář je z roku 1925 a jeho autorek je Josip Plečnik). Po poledni příjezd do Moravských Toplic a ubytování v hotelu, odpolední relaxace u bazénů s termálními vodami: s bílou vodou (blahodárné účinky na pohybové ústrojí) a černou vodou (jedinečná voda s příměsí ropy má léčebné účinky na kožní problémy). Večeře.

2. den

celodenní lázeňský relax nebo možnost výletu: po snídani odjezd do „vinařského ráje“ – tzv. Jeruzalémské vinařské oblasti – po Svatém městě ji pojmenovali již křižácká vojska ve 13. století, kterým tato oblast učarovala; po cestě navštívíme včelařské muzeum ve vesnici Veržej (možností nákupu medu). Během výletu proběhne i degustace vín s vyhlášenou místní odrůdou Šipon. Na zpáteční cestě se zastavíme v lisovně dýňového oleje s možností výhodného nákupu. Návrat na ubytování. Večeře.

3. den

celodenní lázeňský relax nebo možnost půldenního výlet: obec Selo s krásnou románskou rotundou, u místního chovatele a vinaře si můžete objednat specialitu bograč (guláš ze tří mas z oblasti Prekmurije), možnost nákupu výborných uzených výrobků z vlastního chovu. Návrat na ubytování, večeře.

4. den

po snídani dopolední koupání v lázních, po ukončení pobytu v lázních se zastavíme ve vesnici Bogojina s farním kostelem, který je jednou z nejvýznamnějších staveb architekta Plečnika; cestou zpět zastávka v Thal: rodný dům Arnolda Schwarzeneggera a kostel, který patří mezi klenoty fantaskní architektury, odjezd do ČR, návrat v nočních hodinách.

Ubytování

Hotelový komplex Terme Vivat****S v Moravských Toplicích nabízí přímý vstup do bazénů a wellness (klienti mohou využívat hotelové sauny, fitness, cvičit aquaaerobic). Příjemné 2-lůžkové pokoje superior jsou s vlastním sociálním zařízením, TV a klimatizací.

Cena zahrnuje

3 noci v hotelovém komplexu Terme Vivat, zapůjčení županu, 1x hotelová sauna, 3x polopenzi formou bufetu, dopravu busem, služby průvodce, 4-denní vstup do areálu Terme Vivat, výlety dle programu, pobytovou taxu, registrační poplatek

Cena nezahrnuje

komplexní cestovní pojištění, vstupné do navštěvovaných objektů (cca 40 EUR)


Ve spoulupráci s QUICKTOUR s.r.o. (IČO: 28115244)

24.10. (So) - 27.10. (Út) 2020 - 4 dny, 3 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Autokarový zájezd - cena na os. ve 2lůžk.pokoji
Polopenze
Autobus
-6 990 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměSlovinsko
MístoMoravske Toplice
HotelResort TERME VIVAT
Autokarový zájezd - cena na os. ve 2lůžk.pokoji
Termín24.10.2020 - 27.10.2020
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Zkontrolujte prosím všechna povinná pole
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: D-TOUR s.r.o. IČO: 26015897
Vytvářím objednávku...