Termální lázně Slovensko, termální koupaliště, termály Slovensko

ID: 994758

LÁZEŇSKÉ PENZIONY LÚČKY - REKREAČNÍ POBYT

Termín: 02.07. (So) - 04.07. (Po) 2022

Délka pobytu: 3 dny, 2 noci

Doprava: Vlastní

Strava: Snídaně

Cena: 3 020 Kč

Stravování
snídaně
KDE BUDETE SPÁT
2 - lůžkové pokoje s možností dětské přistýlky, Spr.+WC, telefon, TV,radio v dependencích ADAM, CYRIL, DIANA nebo MAJA. - poskytnuté kapacity v objektech dle možnosti lázní.
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Areál lázní je tvořen hlavní budovou Choč a několika lázeňskými pavilony a depandancemi "Adam, Barbora, Cyril a Liptov". V hlavním objektu jídelna, denní bar, knihovna, relaxační termální bazén s minerální vodou, sauna, fitness, masáže, prodejna suvenýrů, kosmetika, v prostorách zdravotní oddělení s vyšetřovnou. Na místě možnost dokoupení různých procedur, které se poskytují ve všední dny až do 21.00 hod! V roce 2018 bylo kompletně zrekonstruované Balneocentrum, které rozšířilo nabídku profesionálních zdravotnických služeb v Lázně Lúčky - minerální koupele, hydromasáže, rašelinové zábaly, elektroléčba, rašelinové zábaly, individuální a skupinový tělocvik a mnohé další. Součástí Balneocentra je Kardiofitness a Vital Café.
FORMA STRAVY
Rekreační pobyt: snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení obědů a večeří (bufet - vč. dietního stravování) za příplatek v CK. Programové pobyty: plná penze nebo polopenze podle druhu pobytu: snídaně , obědy i večeře formou bufetu - vč. dietního stravování) Příplatek za speciální diety - 30 Kč/den.
DALŠÍ SLUŽBY
Příplatek za neomezený vstup do venkovních bazénů : 5,-€ / osoba / noc Příplatek za neomezený vstup do venkovních bazénů + saun : 7,-€ / osoba / noc
POBYT S DĚTMI
REKREAČNÍ POBYT: Jedno dítě do 18 měsíců věku bez nároku na lůžko se stejnou stravou jako rodič ZDARMA . Dítě od 18 měs. do 5,99 let let se slevou dle ceníku. Povoleno v doprovodu 2 plně platících osob . Služby pro děti u programových pobytů : Dítě do 5,99 let : strava a vstup do AQUA -VITAL Parku dle dospělého, dítě 6 -12 let - Léčebný pobyt JUNIOR  = ubytování se stravou dle dospělého, možná konzultace s lékařem, v průměru 1 léčebná procedura denně - vanová nebo solná jeskyně (kromě neděle a svátků), 1 vstup do bazénů denně dle výběru (2 hod. venkovní bazény / 1 hod.vnitřní bazén). Liptov Region Card ZDARMA..
MOŽNOST KOUPÁNÍ
celoroční AQUA-VITAL PARK (v areálu lázní) s rekreačním bazénem (28 - 33°C), termální sedací relaxační bazén (38°C), saunový svět aj. Krytý relaxační bazén s termální minerální vodou (31 - 36°C). Nová venkovní část (v provozu od května 2015) : finská sauna až pro 16 osob, ochlazovací bazén, jacuzzi. Celoroční termální areál GINO PARADISE v Bešeňové s adrenalinovou zónou s umělým vlnobitím a 30 m vysokou tobogánovou věží (5 km). Největší aquapark na Slovensku TATRALANDIA s celoročním provozem (20 km).
PARKOVÁNÍ
Zdarma u penzionů.
POBYT SE ZVÍŘETEM
NEPOVOLEN
POLOHA UBYTOVÁNÍ
Lázně Lúčky leží v horském, na jih otevřeném údolí na rozhraní Oravy a Liptova. Léčba v těchto lázních používá nejefektivnější léčebné metody, které léčí ženská onemocnění, urologické onemocnění, nemoce pohybového ústrojí a poúrazové stavy a v poslední době i osteoporózu, nervová onemocnění a nemoce z povolání!
NEPŘEHLÉDNĚTE
Pobyty s polopenzí začínají nástupem od 14.00 do 16:00 hod a večeří od 18:00 hod. v den příjezdu. Pobyty se snídaní začínají nástupem od 14.00 do 18:00 hod a snídaní druhý den ráno. Všechny pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.
PŘÍJEZD AUTEM
Autem mezinárodní cesta E50 (Žilina - Košice) v obci Liptovská Teplá odbočit směrem na Lúčky - značeno. Parkování v areálu. Trasa Praha - Lúčky: 512 km; Brno - Lúčky: 316 km; Ostrava - Lúčky: 206 km.
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Ružomberku (14 km). Odtud dále pouze místní linkou do Lúček (200 m). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do stanice Ružomberok (14 km). Odtud dále místním autobusem do Lúček (200 m). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
Léčebný pobyt KLASIK (min. 5 nocí)
- ubytování na 5 nocí a více (dle volby), - plná penze formou bufetu - pobyt začíná obědem a končí snídaní a uvolněním pokoje do 10 hod, - vstupní lékařská prohlídka, - v průměru 3 léčebné procedury na noc (mimo neděle a svátky) - dle lékaře a zdrav.stavu klienta, - 1 vstup do bazénů na noc podle výběru (2 hod. venkovní/1 hod. vnitřní). - BONUSOVÁ KARTA- možnost výběru 1 bonusu za dobu pobytu: 1x vstup do venkovního bazénu na 2 hod. nebo 1x vstup do KARDIOFITNESS nebo 1x vstup do solné jeskyně nebo Vitální svět pro 1 osobu na 2 hod. nebo 50% sleva na 1 dokoupenou proceduru dle nabídky-nevztahuje se na procedury GERnetic a procedury podávané ve Wellness dep. Liptov. BONUSY: welcome drink, lázeńské víno, župan na pokoji, pitná kůra z pramenů HGL-3 nebo Vallentína, parkování, Wi-Fi, LIPTOV REGION CARD, dáreček při oslavě narozenin. Služby pro dítě do 18 měsíců: ZDARMA, bez lůžka a stravy, vstup do bazénů dle dospělého. Služby pro dítě od 18 měsíců do 5,99 let bez nároku na lůžko: strava dle dospělého, volný vstup do bazénů dle služeb dospělého a otevíracích hodin. Služby pro dítě 6-12 let: léčebný pobyt JUNIOR = ubytování, plná penze, 1 léčebná procedura/noc (mimo neděle a svátků) - např. vanová koupel nebo solná jeskyně, 1 vstup do bazénů / na noc dle výběru (2 hod. venkovní bazény / 1 hod.vnitřní bazén),LIPTOV REGION CARD na vyžádání.
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
Léčebný pobyt SENIOR 60+
- ubytování dle zvoleného počtu nocí (minimální doporučená délka pobytu z léčebného hlediska je 6 nocí), - plná penze formou bufetu nebo servírovaná - pobyt začíná nástupem od 12 hod a obědem , končí snídaní a uvolněním pokoje do 10 hod, - vstupní lékařská prohlídka, - v průměru 2 léčebné procedury na noc -dle lékaře a zdrav.stavu klienta (mimo neděle a svátky), - 1 vstup do bazénů na noc - dle výběru (2 hod. venkovní/1 hod. vnitřní). BONUSY: welcome drink, lázeňské víno, župan na pokoji, pitná kůra z pramenů HGL-3 nebo Vallentína, parkování, Wi-Fi, LIPTOV REGION CARD na vyžádání, dáreček při oslavě narozenin. Služby pro dítě do 18 měsíců: ZDARMA, bez lůžka a stravy, vstup do bazénů dle dospělého. Služby pro dítě od 18 měsíců do 5,99 let bez nároku na lůžko: strava dle dospělého, volný vstup do bazénů dle služeb dospělého a otevíracích hodin. Služby pro dítě 6-12 let: léčebný pobyt JUNIOR  = ubytování, plná penze, 1 léčebná procedura/noc (mimo neděle a svátků) - vanová kopel nebo solná jeskyně, 1 vstup do bazénů / na noc dle výběru (2 hod. venkovní bazény / 1 hod.vnitřní bazén),LIPTOV REGION CARD na vyžádání.
PROGRAMOVÝ POBYT č.3
AQUA - VITAL POBYT od 2 nocí
- ubytování min. na 2 noci a více - plná penze formou bufetu - pobyt začíná večeří a končí snídaní a uvolněním pokoje do 10 hod, - vstupní lékařská konzultace, - v průměru 1 léčebná procedura na noc (mimo neděle a svátky), 2x AQUA - VITAL Balíček na 2 hod za každou noc pobytu (vniřní bazén + vnější bazény + vitální svět). BONUSY: welcome drink, lázeňské víno, župan na pokoji, pitná kůra z pramenů HGL-3 nebo Vallentína, parkování, Wi-Fi, LIPTOV REGION CARD na vyžádání, dáreček při oslavě narozenin. Služby pro dítě do 18 měsíců: ZDARMA, bez lůžka a stravy, vstup do bazénů dle dospělého. Služby pro dítě od 18 měsíců do 5,99 let bez nároku na lůžko: strava dle dospělého, volný vstup do bazénů dle služeb dospělého a otevíracích hodin. Služby pro dítě 6-12 let: léčebný pobyt JUNIOR = ubytování, plná penze, 1 léčebná procedura/noc (mimo neděle a svátků) - např. vanová koupel nebo solná jeskyně, 1 vstup do bazénů / na noc dle výběru (2 hod. venkovní bazény / 1 hod.vnitřní bazén), LIPTOV REGION CARD na vyžádání.
PROGRAMOVÝ POBYT č.4
ZDRAVÝ VÍKEND na 3 noci
Pobyt začíná nástupem ve čtvrtek od 14:00 hod a večeří, a končí v neděli snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod. - 3x ubytování, - 3x bufetová polopenze, - lékařská konzultace, - 4 léčebné procedury za pobyt (klasická masáž, hydromasáž - viřivka/whirpool, minerální lázeň, perličková lázeň, parafín, solná jeskyně), - 3x vstupy do bazénů za pobyt dle výběru (2 hod.vnější/1 hod.vnitřní bazén), 1x vstup do Vitálního světa na 60 min. BONUSY: welcome drink, lázeňské víno, župan na pokoji, pitná kůra z pramenů HGL-3 nebo Vallentína, parkování, Wi-Fi, LIPTOV REGION CARD na vyžádání, dáreček při oslavě narozein. Služby pro dítě do 18 měsíců: ZDARMA, bez lůžka a stravy, vstup do bazénů dle dospělého. Služby pro dítě od 18 měsíců do 5,99 let bez nároku na lůžko: strava dle dospělého, volný vstup do bazénů dle služeb dospělého a otevíracích hodin. Služby pro dítě 6-12 let: léčebný pobyt JUNIOR = ubytování, plná penze, 1 léčebná procedura/noc (mimo neděle a svátků) - vanová nebo solná jeskyně (kromě neděle a svátků), 1 vstup do bazénů / na noc dle výběru (2 hod. venkovní bazény / 1 hod.vnitřní bazén),LIPTOV REGION CARD na vyžádání.
PROGRAMOVÝ POBYT č.5
ZDRAVÝ VÍKEND na 2 noci  Pobyt začíná nástupem ve čtvrtek od 14:00 hod a večeří, a končí v neděli snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod.
- 2x ubytování, - 2x bufetová polopenze, - lékařská konzultace, - 3 léčebné procedury za pobyt (klasická masáž nebo hydromasáž - vířivka/whirpool, minerální lázeň, perličková lázeň, parafín, solná jeskyně), - 2x vstupy do bazénů za pobyt dle výběru (2 hod.vnější/1 hod.vnitřní bazén), 1x vstup do Vitálního světa na 60 min.  BONUSY: welcome drink, lázeňské víno, župan na pokoji, pitná kůra z pramenů HGL-3 nebo Vallentína, parkování, Wi-Fi, LIPTOV REGION CARD na vyžádání, dáreček při oslavě narozein. Služby pro dítě do 18 měsíců: ZDARMA, bez lůžka a stravy, vstup do bazénů dle dospělého. Služby pro dítě od 18 měsíců do 5,99 let bez nároku na lůžko: strava dle dospělého, volný vstup do bazénů dle služeb dospělého a otevíracích hodin. Služby pro dítě 6-12 let: léčebný pobyt JUNIOR = ubytování, plná penze, 1 léčebná procedura/noc (mimo neděle a svátků) - vanová nebo solná jeskyně (kromě neděle a svátků), 1 vstup do bazénů / na noc dle výběru (2 hod. venkovní bazény / 1 hod.vnitřní bazén), LIPTOV REGION CARD na vyžádání.
UPOZORNĚNÍ
Seznam KONTRAINDIKACÍ k náhledu ZDE.
LYŽOVÁNÍ
Lyžařské středisko SKIPARK RUŽOMBEROK na úpatí Velké Fatry (15 km) až 1 209 m.n.m., 6 sjezdovek, sedačková a kabinová lanovka. Lázně vypravují skibus (ve vybraných termínech zdarma) do SKIPARKU Malino Brdo a do JASNÉ (34 km) s nejlepšími sjezdovkami na Slovensku. Středisko Malino Brdo se nachází v místní části Hrabovo, vzdálené od centra Ružomberka pouze 1 km. Z Hrabova na Malinô Brdo vede 1 770 m dlouhá 8-místná kabinková lanovka. Dopravu lyžařů zajišťují 4sedačková lanovka, 2 lyžařské vleky a 4 vleky pro začátečníky a děti.V lyžařském středisku je k celkem 12 km sjezdovek, nejdelší z nich má až 3 900 m, překonává výškový rozdíl 698 m, čímž je jednou z nejdelších uměle zasněžovaných sjezdovek na Slovensku. Okolí Malina Brda nabízí výborné možnosti pro vyznavače běžeckého lyžováni, turistiky a skialpinizmu. JASNÁ : 45 sjezdovek: 29km sjezdovek: 21km na severu a 8km na jihu Chopku, všech stupňů obtížností . 6 vleků je vhodných pro deti. Vleky a lanovky stoupají z nadmořské výšky 1050m n.m.až do 1830m n.m. na severu, na jihu téměř do 2000m n.m. 18 vleků 12 lanovek Kapacita: 32.000 osob za hodinu umělé zasněžování, noční osvětlení, půjčovna a servis lyží, lyžařská škola, dětské lano.
DÁLE PRO VÁS
ZDARMA:parkování na nehlídaném parkovišti , úschova vlastních kol. BONUS: 1 vstup do bazénů na noc podle výběru (2 hod. venkovní/1 hod. vnitřní)
DÁLE PRO VÁS (zima)
Skibus zdarma v termínech 2.1. - 26.3.2021 nebo dle provozního řádu. Mimo tyto termíny za poplatek dle aktuálního ceníku.
REKREAČNÍ POPLATEK
1€ / os. od 14-ti let / noc
AKČNÍ NABÍDKA
• Zdarma LIPTOV REGION CARD •
URČITĚ OCENÍTE
Proč penziony v Lázních Lúčky: - levnější varianta ubytování - léčivá termální minerální voda - klidné prostředí - množství fakultativních výletů
03.07. (Ne) - 05.07. (Út) 2022 - 3 dny, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
(a) Dospělý na lůžku
Snídaně
Vlastní
-3 020 Kč
Vybrat termín
03.07. (Ne) - 06.07. (St) 2022 - 4 dny, 3 noci
(a) Dospělý na lůžku
Snídaně
Vlastní
-4 530 Kč
Vybrat termín
03.07. (Ne) - 07.07. (Čt) 2022 - 5 dní, 4 noci
(a) Dospělý na lůžku
Snídaně
Vlastní
-6 040 Kč
Vybrat termín
03.07. (Ne) - 08.07. (Pá) 2022 - 6 dní, 5 nocí
(a) Dospělý na lůžku
Snídaně
Vlastní
-7 550 Kč
Vybrat termín
03.07. (Ne) - 09.07. (So) 2022 - 7 dní, 6 nocí
(a) Dospělý na lůžku
Snídaně
Vlastní
-9 060 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměSlovenská republika
MístoLúčky
HotelLÁZEŇSKÉ PENZIONY LÚČKY - REKREAČNÍ POBYT
(a) Dospělý na lůžku
Termín02.07.2022 - 04.07.2022
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Atis a.s. IČO: 25351117
Vytvářím objednávku...